Ahojte, som 20-ročný študent a od septembra hľadám izbu v Bratislave. Som pohodový, nekonfliktný a poriadkumilovný človek. Som gay, takže nemám problém bývať so ženami ani mužmi, hlavne aby bola v byte dobrá atmosféra. Hľadám príjemné bývanie a fajn spolubývajúcich. Ozvať sa mi môžete tu alebo na instagrame: ondreykxo
Kontakt: